Результати

Проекти, що були реалізовані:


01. Lutsk youth quest.

Проект, що спрямований наінформування молоді про можливості у місті для того, щоб юнаки та юнки залишалися у Луцьку, займалися улюбленою справою, не шукали щастя у чужому краю, а то й гірше – не сиділи по під’їздах, чинячи щось погане.

Проект проходив у вигляді квесту, на кожній станції якого молодь могла ознайомитися з Луцькими громадськими організаціями, виконати цікаве завдання та отримати певну кількість балів. Команди, що здобули найбільшу кількість балів, отримали крутизні призи.


02. 50 відтінків мотивації

– інклюзивний тренінг, метою якого було допомогти людям знайти мотивацію, впевненість та віру в себе. Були присутні як і здорові підлітки, так і люди з інвалідністю.

Під час тренінгу розповідали, як досягати своєї мети та як побороти лінь. А в кінці виступив співак, що неймовірно всіх зблизило та задало дружньої атмосфери.


03. ECOSTART

Проект, який спрямований на пробудження екологічної свідомості серед лучан. Учасники дізналися, чому поліетилен варто замінити на еко-сумки, що це дасть, і як розуміння важливості цього питання вплине на нашу планету.

https://dsmslutskrada.gov.ua/news/u-lucku-vidbuvsya-proekt-eco-start


04. yPARROTi

Театральний інтенсив для розвитку емоційного та творчого потенціалів молоді.

Подолання страху публічного виступу, документальний театр, мистецтво імпровізу й підкорення емоційного потенціалу – усе це ти пізнали учасники інтенсиву.


05. Ретро-вечірка “Виведи бабусю в люди!” 

– проект, метою якого є зруйнувати комунікаційний бар’єр між старшим і меншим поколінням шляхом створення комфортного середовища для взаємодії один між одним.


06. I can do it

– проект, мета якого є створення сприятливих умов для спілкування, обміну досвідом, розвитку навичок та дослідження власних здібностей для молоді віком від 14 до 18 років

ще 2 проекти знаходяться у стадії реалізації…