Результати

Проекти, що були реалізовані:


01. Lutsk youth quest.

Проект, що спрямований наінформування молоді про можливості у місті для того, щоб юнаки та юнки залишалися у Луцьку, займалися улюбленою справою, не шукали щастя у чужому краю, а то й гірше – не сиділи по під’їздах, чинячи щось погане.

Проект проходив у вигляді квесту, на кожній станції якого молодь могла ознайомитися з Луцькими громадськими організаціями, виконати цікаве завдання та отримати певну кількість балів. Команди, що здобули найбільшу кількість балів, отримали крутезні призи.


02. 50 відтінків мотивації

– інклюзивний тренінг, метою якого було допомогти людям знайти мотивацію, впевненість та віру в себе. Були присутні як і здорові підлітки, так і люди з інвалідністю.

Під час тренінгу розповідали, як досягати своєї мети та як побороти лінь. А в кінці виступив співак, що неймовірно всіх зблизило та задало дружньої атмосфери.


03. ECOSTART

Проект, який спрямований на пробудження екологічної свідомості серед лучан. Учасники дізналися, чому поліетилен варто замінити на еко-сумки, що це дасть, і як розуміння важливості цього питання вплине на нашу планету.

https://dsmslutskrada.gov.ua/news/u-lucku-vidbuvsya-proekt-eco-start


04. yPARROTi

Театральний інтенсив для розвитку емоційного та творчого потенціалів молоді.

Подолання страху публічного виступу, документальний театр, мистецтво імпровізу й підкорення емоційного потенціалу – усе це ти пізнали учасники інтенсиву.


05. Ретро-вечірка “Виведи бабусю в люди!” 

– проект, метою якого є зруйнувати комунікаційний бар’єр між старшим і меншим поколінням шляхом створення комфортного середовища для взаємодії один між одним.


06. I can do it

– проект, мета якого є створення сприятливих умов для спілкування, обміну досвідом, розвитку навичок та дослідження власних здібностей для молоді віком від 14 до 18 років


07. Update

Update-одноденний інтенсив,мета якого поборобити пасівність молоді,віком 14-23років та замотивувати їх діяти.
З ніштяків були:пончики,кавабрейки та наклейти,все відбувалось в бібліотеці СНУ


08. “Еко-Луцьк”

14 грудня 2019 року з 10:00 по 14:00 у Молодіжному центрі Волині відбувся тренінг для підвищення екологічної свідомості лучан “Еко-Луцьк”.

Проєкт складався з лекції про сортування, розповіді про те, де можна отримати знижку в кожному місті України за те, що зі своєю кружкою і де здавати тетра-паки та одноразові стаканчики. Також була роведена вікторина з призами. 3 керамічні кружки та 2 баночки для чаю/кави відійшли 5 учасникам і кожен зареєстрований учасник отримав значок “Еко-Луцьк”.

Весною планується запровадження щомісячного прибирання територій Луцька.


09. “(не будь як) Кактус”

Туса кактУса – це не просто проект, це про те, як 35 учасників подолали комунікаційні бар’єри, знайшли нові теми для розмов, познайомилися з цікавими особистостями, смачно перекусили, насолодилися музикою та мали змогу безкоштовно піти на фільм.

Основна мета нашого заходу була напрямлена на розвиток комунікативних навичок, але наші спікери розповіли не лише про це. Учасники заглиблювались в себе, забирали свої страхи, вчились будувати діалоги та слухали про комунікацію у роботі. Наприкінці в нас був акустичний вечір, відразу від двох гуртів, розіграш двух квиточків в Multiplex та звісно ж кава-брейки.

Зараз читаючи фідбеки від учасників, розуміємо, що то все недарма. Атмосфера панувала просто чарівна і дружня, та кожен з присутніх взяв для себе щось нове та інформативне.

Туса кастуса- це 35 фідбеків, де у кожному є слова «Дякую, найкращі»


ще 2 проекти знаходяться у стадії реалізації…