Новини


Запрошуємо на наступний етап – Місія АК – Адвокаційна Кампанія

Ми вже дізнались що таке адвокація, розробили опитування і активно його поширюємо http://bit.ly/zapovny_mene Щоб отримати якомога більше інформації для реалізації якісної адвокаційної кампанія

Дедлайн заповнення заявки на наступний етап – 3 лютого
Коли? 05 – 07 лютого (ср – пт) з 10:00 по 18:00
Де? Молодіжний центр Волині (Градний узвіз, 5)

Проєкт здійснюється Молодіжний центр Волині за фінансування, наданого Неурядовою організацією НУО “Сучасний Формат” Обласній молодіжній громадській організації Волинський Інститут Права в рамках підтримки громадських ініціатив випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”, що здійснюється за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Автор: Молодіжний центр Волині


Відбувся тренінг “Місія А – Адвокація”

Минув спеціалізований триденний тренінг для “Місія А – Адвокація”, що є частиною освітньої програми для молоді “Місія А”. 40 учасників із тренерами досліджували питання адвокації та її складових, задля наступної сходинки програми – розробки адвокаційних кампаній.

Тренінг зокрема був присвяченим м’яким навичкам. На сесіях ми досліджували власне Я, прикладами та вправами вчились ефективно комунікувати віч-на-віч і в команді.

Саме дійство проходило у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва, обідали учасники у закладі “Дядя Pizza”, де у неформальній атмосфері спілкувались і обдумували майбутні проєкти.

Для того, щоб вдало здійснювати адвокаційні кампанії та просувати певні рішення, потрібно бути обізнаним у різних питаннях. Учасники дізнавались що таке медіаграмотність та фактчекінг, щоб якісно опановувати інформацію. Розбирали в деталях із прикладами популярні фейки.

Учасники із допомогою тренерів розробили соціологічне опитування, для того щоб дізнатись та дослідити наявні проблеми молоді. Отримані дані вони проаналізують та будуть опиратись на них в подальшій розробці соціальних проєктів. Для учасників поставили ціль набрати 2000 відповідей через гугл-форму. Вони активно працюють над поширенням, за 2 дні вже зібрано більше 1000 відповідей. Допомогти учасниками та заповнити опитування ви можете за посиланням – http://bit.ly/zapovny_mene.

40 молодих людей успішно пройшли 3 дні тренінгу та посилили свої знання. Зараз вони працюють над домашнім завданням та готуються до наступного етапу “Місія АК – Адвокаційна Кампанія”.

Проєкт здійснюється Молодіжним центр Волині за фінансування, наданого Неурядовою організацією НУО “Сучасний Формат” Обласній молодіжній громадській організації Волинський Інститут Права в рамках підтримки громадських ініціатив випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”, що здійснюється за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Автор: Молодіжний центр Волині


Екскурсія “місієвців” до Луцької міської ради

Щоб адвокувати свої ідеї та рішення громади – потрібно знати куди йти!

Саме тому учасники тренінгу Місія А – Адвокація відвідали Луцьку міську раду та Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку

Відчули себе наче на засіданні
Дякуємо за досвід!
Тим часом триває вже другий день тренінгу, ми наповнені сил і готові до завтра

Автор: Молодіжний центр Волині


Лекція: “Як почуватися безпечно в інтернеті?”

«qwerty123» – пароль рівень Бог

Отож, перше правило кібербезпеки не робити ось так

Випускник програми Місія Л Артем дебютував із лекцією!

Дякуємо, адже ми занотували собі кілька правил як вберегти свої особисті дані в мережі та не потрапити до рук шахраїв

Цікава порада: мати банкову карту виключно для покупок в інтернеті. Причому поповнювати її тільки перед покупкою чогось. У весь інший час нехай там гордо лежатиме 0 грн 00 копійок! Так точно гроші «самі по собі» з картки не пропадуть

Головне, вмикайте критичне мислення та іноді ставте під сумнів речі, які з першого разу не здаються підозрілими. Буде з вами безпека

Автор: Молодіжний центр Волині


Місія А – Адвокація

❓Хочеш, щоб тебе почули?
❓Маєш потужні ідеї, та не знаєш як їх донести іншим?
🔥 Для тебе є можливість здобути впевненість, оволодіти навичками комунікації та інструментами адвокації!

🤔 Що таке адвокація? 👉🏻Це саме той інструмент, який потрібен тобі для просування твоїх ідей та впровадження якісних суспільних змін!
📲 Так, навіть сторіс із закликом відмовитись від пластикових пакетів можна вважати першим рівнем адвокації. Як прокачатись, щоб твої дії мали значимий вплив? 😱

😍 Дізнавайся більше на 3-денному тренінгу, де ми будемо дізнавитись не лише про адвокацію, а й про роботу в команді, медіаграмотність та відвідаємо не нудну екскурсію. Вчитись можна не тільки сидячи за партами 💪🏻

⌚️ Коли? 21-23 січня (вт-чт) з 10:00 по 18:00
📍 Де? Волинська обласна бібліотека для юнацтва (пр. Волі, 2)

📌 Реєструйся! ➡️ https://cutt.ly/9rieWQH
Кількість місць обмежена 🌝

📎 Проєкт здійснюється Молодіжним центром Волині за фінансування, наданого Неурядовою організацією “Сучасний Формат” Обласній молодіжній громадській організації «Волинський Інститут Права» в рамках підтримки громадських ініціатив випускників курсу “Громадянська освіта для молодіжних працівників”, що здійснюється за підтримки ПРООН та Міністерства закордонних справ Данії.

Автор: Молодіжний центр Волині


Відбулась експедиція місієвців до Молодіжної столиці України 2018

4 грудня випускники освітньої програми “Місія. Лідер” мали змогу відвати Молодіжну столицю України 2018 – місто Львів

Для нас поїздка у Львів – це не просто молодіжний обмін чи подяка,
а в першу чергу поглиблення співпраці з колегами і партнерами з Львівської області.

“Протягом дня ми мали нагоду відвідати Львівську обласну державну адміністрацію, Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Львівський обласний молодіжний центр, МолоДвіж Центр. Львів / MoloDvizh Center. Lviv, Молодіжний Центр Св. Івана Боско, – спасибі за теплий прийом і ваш досвід!”

“А ще в нас була екскурсія містом, нагода розчинитися у передріздвяній атмосфері Львівщини і вкотре провести разом час за плануванням нових проектів у Луцьку”

Автор: Департамент сім’ї молоді та спорту Луцької міської ради


Новорічний нетворкінг місієвців

Зібрались Випускники Mісії L для того, щоб провести 2019 у дружньому колі друзів, поласувати смаколиками та від душі насолодитись оточенням максимально хороших людей 🐤💛

“Ми писали один одному таємні різдвяні листи з побажаннями, фотографувались на фоні блискучої фотозони у Молодіжний центр Волині, співали пісні під дві гітарки та укулельку (там відосики в сторіз в Інстаграмі, сюди лінь кидати, але справді було щасливо❣️), знайомились, говорили, грали дику павутинку, відривались під Just Dance і сиділи в теплих обіймах та обмотувались гірляндою”

Автор: Вероніка Купецька


Випускники програми “Місія Лідер” студенти Української академії лідерства

Сьогодні було відкриття 5-го року Українська академія лідерства! 🤩

Раді бачити там наших випускників освітньої програми «Місія L» 🦄

Вдалось впіймати їх перед підняттям на Петрос – традицією на початку 10-місячної програми УАЛ 🏔

Юра
«Повідомлення для тих, хто думає, що тренінги, заходи і все в цьому дусі – фігня 🙂
Проходив зимою місію Л, а плоди пожинаю досі) Крім цікавої інфи і експірієнсу дізнався про Українську Академію Лідерства в якій, доречі, тепер студент)
Сьогодні тут мій перший день, насичений і сповнений нових знайомств. Рік обіцяє бути крутим і проведеним з користю.
Висновок, не втрачайте можливість прокачувати себе разом з Молодіжним Центром, ловіть шанс і можливо це змінить ваше життя)»

Віка
«Велике дякую Місії Л за за цікаву інфу і досвід, а головне ще те, що
Академія для мене не була як таким відкриттям прийшовши до МЦ. Але саме тут я знайшла мотивацію все ж спробувати себе у якості студентки такої афігенноі програми. І зараз я вже частинка цього дійства, яка надихає мене рухатись. Дякую Місії Л за цей поштовх!»

Одинадцятикласники і не тільки, слідкуйте далі за нашими випускниками та їхнім життям в УАЛ та надихайтесь! ✨

10 місяців пролетять швидко, збережіть собі на весну, щоб заповнити анкету – https://ual.ua 😉

Перед цим розкачайтесь по максимуму на Місії! 💪🏻💪🏻💪🏻

Автор: Молодіжний центр Волині


Про нас пишуть:

https://galinfo.com.ua/news/molod_volyni_zavitala_na_lvivshchynu_332376.html

https://konkurent.in.ua/publication/45031/misiya-l-yak-u-lutsku-vihovuut-lideriv-foto/

https://volyn.tabloyid.com/zhittia/misiia-l-iak-u-lutsku-vihovuiut-lideriv